Stichting Edmond Hustinx
Edmond Hustinx foundation

Prijzen > Henriette Hustinxprijzen

Drie Henriette Hustinxprijzen worden jaarlijks verleend aan studenten van de drie kunstfaculteiten van de Hogeschool Zuyd die in hun vak excelleren en die beloftevol voor de toekomst zijn. De prijs bedraagt vijfduizend euro. De prijs is genoemd naar een zuster van Edmond Hustinx, Henriette Hustinx, docente aan de Academie Beeldende Kunsten van de Hogeschool Zuyd en violiste in het Maastrichts Symphonie Orkest.

Prijswinnaars van 2017: Silke de Bruyne, Amber Haddad en Alina Frieske.

De genomineerden van de toneelacademie:
Silke de Bruyne, Merel Denie, Ewout D'Hoore en Annelies Billen.
Jury: Peet Houwen, Lieke Benders en Tamara Jongerden

De genomineerden van beeldende kunst:
Cas Banierink, Nika Schmitt, Johanna Hehemeyer-Cürten, Jessica den Hartog, Alina Frieske en Lukas Bruns.
Jury: Stijn Huijts, Jules van den Langenberg en Chris Reinewald

De jury van het conservatorium bestond uit Greg Torunski, Roderik Povel, Ron van Stratum en Joep van Leeuwen. De genomineerden van het conservatorium waren Marvin Frey, Tom Schreyer en Amber Haddad.

Reglement

Driemaal Euro 5.000

student kunstfaculteiten

Hogeschool Zuyd

jaarlijks

juni

Laureaten

Silke de Bruyne, toneelacademie 2017

Amber Haddad, conservatorium 2017

Alina Frieske, beeldende kunsten 2017

Eurasia Quartet bestaande uit Alfredo Reyes Logounova, Dimitri Astashka, Ekaterina Degtiareva, Stanislav Degtyarev, Conservatorium, 2016

Tim de Paepe, toneelacademie, 2016

Ties van Dijk, academie beeldende kunst, 2016

Jeroen Vrancken, conservatorium, 2015

Toneelcollectief Urland bestaande uit Marijn Alexander de Jong, Ludwig Bindervoet, Thomas Dudkiewicz en Jimi Zoet, toneelacademie, 2014

Sanne Vaassen, academie beeldende kunst, 2013

Greg and Piotr Torunski, jazz-afdeling conservatorium, 2012

Davy Pieters, toneelacademie, 2011

Ingo Binder, academie beeldende kunst, 2010

Mateusz Kwiatkowski, conservatorium, 2009

Sadettin Kirmiziÿul, toneelacademie, 2008

Stijn Saveniers, conservatorium, 2006

Kris Kuppens – Arlon Luijten, 2005

C5, academie beeldende kunst, 2004

Kelly God, conservatorium, 2003
Feico Sobel, toneelacademie, 2002

Stephan Schreiber, academie beeldende kunst, 2001

Ayako Hattori, conservatorium, 2000

Christophe Aussems, toneelacademie, 1999

Roger Kengen, academie beeldende kunst, 1998

Manon Meijs, conservatorium, 1997

Klaartje Ascoop, toneelacademie, 1996

Martin Wiersma, academie beeldende kunst, 1995

Roeland Gehlen, conservatorium, 1994

Maaike Meyer, toneelacademie, 1993

Guy Cleuren, academie voor Bouwkunst, 1992

Voorganger muziekprijs:

Bert Flas, slagwerk, 1990

Paul Jussen, slagwerk, 1990

José Kalthof, solozang, 1990

Günther van Rompaey, viool, 1990

Nadine Bal, saxofoon, 1989

Pascal Dandoy, cello, 1989

Jos Dobbelstein, saxofoon, 1989

Christianne van Gelder, dwarsfluit, 1989

Roxandra Voda, solozang, 1989

Ellen Hardy, dwarsfluit, 1988

Fons Klesman, klarinet, 1988

Will Sanders, hoorn, 1988

Wilfred Sassen, viool, 1988

Herman Vincken, hobo 1988

Rudy Haemers, saxofoon, 1987

Wilma Verbeet, solozang, 1987

Gera de Best, piano, 1986

Aik Kivits, piano, 1986

Hub Claessens, solozang, 1985

Constant Notten, piano, 1985

Jérôme Minis, blokfluit en traverso, 1983

Trudy Straus, gamba, 1983

Remy Syrier, klavecimbel, 1983

Toni Ehlen, piano, 1974

Tjeu Heijltjes, piano, 1974

Teresia Rieu, harp, 1974

Peter Serpenti, piano, 1974

Hubert Soudant, orkestdirectie, 1974

Voorganger Academie voor beeldende kunstenprijs:

Nancy van Ballegooijen, docentenopleiding eerste graads handvaardigheid, 1991

Rachel Berings, modevormgeving, 1991

Catharina Ramaekers, plastische vormgeving, 1991

Norbert Grunschel, monumentale vormgeving, 1990

Lou Huijs, toegepaste vormgeving, 1990

Paula van den Bosch, docentenopleiding 1e graads handvaardigheid, 1989

Paul Devens, monumentale vormgeving, 1989

John Muyrers, docentenopleiding 1e graads handvaardigheid, 1988

Susanne Stohr, modevormgeving, 1988

Annemarie Verheijen, plastische vormgeving, 1988

Lilian Vos, publiciteits- en grafische vormgeving, 1987

Luc Garé, architectonische vormgeving, 1986

Pety Orij, modevormgeving, 1985

Ulla Klancnik, keramische vormgeving, 1984

Berna Esselaar, plastische vormgeving, 1983

Hans Vos, architectonische vormgeving, 1982

Marjan Nanning, monumentale vormgeving, 1981

Wilma Daemen, architectonische vormgeving, 1980

Frans Lagro, keramische vormgeving, 1979

Mia Bex, vormgeving in metalen en kunststoffen, 1978

Herbert Nouwens, plastische vormgeving, 1977

Jacqueline Nas, monumentale vormgeving, 1976

Ruud Koenders, publiciteits- en grafische vormgeving, 1975

Lex Willems, plastische vormgeving, 1974

Pieter Vos , monumentale vormgeving, 1973

Mieke Martin, modevormgeving, 1972

Bruno Ninaber van Eijben, vormgeving in metalen en kunststoffen, 1971

Angela de Vrede, modevormgeving, 1970

Marlies Drummen, plastische vormgeving, 1969

Henriëtte Klaar, monumentale vormgeving, 1968

Laura Lemmens, modevormgeving, 1967

Armand Stijnen, publiciteits- en grafische vormgeving, 1966

Pie Sijen, vormgeving in metalen en kunststoffen, 1965

Jos Kerff, publiciteits- en grafische vormgeving, 1964

Hanny van den Bosch, monumentale vormgeving, 1963

Wijnand Thönissen, monumentale vormgeving, 1962